OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 10-18. HELISTA MEILE: 5400 4252
NB! Tänu töömahu kasvule on jalanõude puhastamise järjekord hetkel kuni 2 nädalat.

Meie asukohad

Alljärgnevalt leiate meie dropoff-pickup punktid kuhu jalanõusid on võimalik jätta puhastusse ja neid kätte saada lisatasuta.
Lisaks saab meile jalanõusid saata ka Omniva pakiautomaatide vahendusel, mille asukohad leiate kui kaardil valida Omniva pakiautomaatide kiht.

Asukohad ja kontaktandmed
 • CLEANSTEP töökoda
  Kõige lihtsam on jalanõud tuua puhastusse meie töökotta aadressil Paavli 5/2 10142 Tallinn. Oleme avatud tööpäeviti 10-18. Meile saab ka helistada telefonil 5400 4252.
 • CLEANSTEP ketsiterminal Viru keskuses
  Jalanõusid saab tuua ka Viru Keskuse bussiterminalis asuvasse Kingaabi kingsepa töökotta (teostavad ka jalanõude parandust). Nemad on avatud tööpäeviti 9-19, laupäeval 10-19 ning pühapäeval 10-18. NB! Ketsiterminali viies peab arvestama kuni 10-päevase puhastusajaga.
 • CLEANSTEP ketsiterminal Solaris keskuses
  Tegemist on meie partneri USEME.WORK nutika pesukapiga kuhu saab jätta lisaks jalanõudele ka puhastamist vajavaid rõivaid. Asukoht on parklakorrusel keskuse sissepääsu juures. Lisainfot leiab www.useme.ee või telefoni teel 5222 146.
 • CLEANSTEP ketsiterminal Stockmannis
  Tegemist on meie partneri USEME.WORK nutika pesukapiga kuhu saab jätta lisaks jalanõudele ka puhastamist vajavaid rõivaid. Asukoht on kaubamaja 2. korrusel parklapoolses otsas Õmblustoa vastas. Lisainfot leiab www.useme.ee või telefoni teel 5222 146.
 • CLEANSTEP ketsiterminal Pirita Selveris
  Tegemist on meie partneri USEME.WORK nutika pesukapiga kuhu saab jätta lisaks jalanõudele ka puhastamist vajavaid rõivaid. Pesukapp asub Pirita Selveri I korrusel. Lisainfot leiab www.useme.ee või telefoni teel 5222 146.
 • CLEANSTEP ketsiterminal Peetri keskuses
  Tegemist on meie partneri USEME.WORK nutika pesukapiga kuhu saab jätta lisaks jalanõudele ka puhastamist vajavaid rõivaid. Pesukapp asub Peetri keskuse II korrusel. Lisainfot leiab www.useme.ee või telefoni teel 5222 146.
Küsimused?

  Sinu tellimus
  0
  Ostukorv on tühi
  Ostukorv on tühi
  Toode on lisatud ostukorvi!