NB! TÄNU KASVANUD TÖÖDE MAHULE ON JALANÕUDE PUHASTUSAEG 10-14 TÖÖPÄEVA. HELISTA MEILE: 5400 4252

Meist

Oleme Arte ja Olga, ettevõtlik abielupaar, kellele meeldivad puhtad ja kenad jalanõud. Arte hobiks on ka tsiklisõit ning ka seal on oluline puhas ja hooldatud mootorratta varustus.

TERE TULEMAST!

Kolimise käigus sorteerisime läbi hunniku vanu jalanõusid, mille olemasolu me enam ei mäletanudki. Seda tehes jõudsime arusaamale, et viskame liiga palju jalatseid minema, kuna need on vanad, määrdunud ja kulunud. See on ju raha raiskamine ja avaldab negatiivset mõju keskkonnale. Otsustasime sellele punkti panna, püüdes oma vanad mugavad jalanõud taastada ja puhastada ning seeläbi anda neile uue elu.

Idee avada jalanõudele spetsialiseerunud puhastusteenus tekkis sellest, et poes müüdavate hooldusvahenditega ei olnud võimalik saavutada jalanõudel uueväärset välimust. Vähesed keemilise puhastusega tegelevad ettevõtted pakuvad küll lisateenusena ka jalanõude puhastust, kuid kuna nad pole spetsialiseerunud sellele, siis nende tulemus meid ei rahuldanud.

Pärast erinevate puhastusvahendite ja -meetoditega katsetamist jõudsime suurepäraste tulemusteni ning tekkis idee luua oma ettevõte, et saaksime teistelegi rõõmu pakkuda ja aidata raiskamist vähendada.

CLEANSTEP – PUHAS ON UUS!

Võta ühendust

    Sinu tellimus
    0
    Ostukorv on tühi
    Ostukorv on tühi
    Toode on lisatud ostukorvi!