On sul kunagi valged jalanõud oma ilusa sära kaotanud? Ja kas sa oled proovinud neid pesta, aga siis avastanud, et need on ikka veel kollased?

Kui jalanõude valged või läbipaistvad tallad hapnikuga kokku puutuvad, muutuvad need lõpuks kollaseks või kaotavad oma läbipaistvuse. See tähendab, et kuigi su kingad võivad puhtad olla, näevad nad ikkagi veidi väsinud ja kurvad välja. Õnneks on sellele lahendus. Taldade valgendamine on protsess, mille käigus taastatakse su jalanõude taldade originaalne värv ilma värvaineid kasutamata. Taldade värvi taastamiseks puhastame need kõigepealt põhjalikult ära, et vaadata, kas neid üldse on vaja valgendada. Seejärel määrime tallad kokku spetsiaalse “soustiga” ja asetame kingad vähemalt kaheksaks tunniks UV-valgusega valguskasti. Me proovisime 4-5 erinevat UV-valgustit, enne kui leidsime selle, mis meie vajadustele vastas!

Taldu saad valgendada ka oma kodus. Selleks sega kokku valgendamislahus, hõõru tallad sellega kokku, kata jalanõud toidukilega ning aseta need päikse kätte nii, et tallad võimalikult palju valgust saaksid. Kahjuks on aga Eestis vajaliku UV-koguse kättesaamine üsna keeruline, mistõttu ei pruugi sa niimoodi soovitud tulemust siiski saavutada. Sellisel juhul võid alati meie poole pöörduda ja tellida taldade valgendamise teenus

NB! Me ei valgenda ECCO jalanõusid. Nende taldade koostise tõttu ei reageeri need valgendamisele.