Tead ju seda tunnet, kui ostad värske paari jalanõusid ja kannad neid esimest korda? Kahjuks kestab nende puhas välimus ja tunne ainult mõnda aega. Enamasti näevad jalanõud hooaja lõpus välja palju väsinumad kui alguses.

Kuidas säilitada uute kingade hea välimus ja tagada see, et sa ei pea igal aastal uut paari ostma, sest vanad tunduvad mustad ja väsinud? Saladus peitub regulaarses puhastamises. Me teame, et kõige lihtsam on suve lõpus tossud lihtsalt kappi panna järgmist kevadet ootama. Aga mõtle kui tore oleks, kui sa saaksid need järgmisel aastal uuesti kätte võtta ja tunda nagu need oleksid just ostetud? Regulaarne puhastamine ja hooldus on üliolulised, sest nii saad oma jalanõusid nautida aastaid, mitte ainult paar kuud. Liiga harv puhastamine tähendab, et mustus koguneb pikka aega ja võib kangast tõsiselt kahjustada.
Näiteks on talvesaabastele karm ilm ja soolased tänavad hävitav kombo. Talviste jalatsite puhul võiks nende puhastamist kaaluda iga paari nädala tagant. Tosse ja muid jalanõusid, mis palju niiskust ei saa ja mis nähtavalt määrdunud pole, peaks puhastama peale igat hooaega.

Uggs

Tavaliselt arvavad inimesed, et jalanõude puhastamine võtab kaua aega ja isegi kui neil on aega, ei pruugi nad täpselt teada, milliseid tooteid ja tehnikaid parima tulemuse saavutamiseks kasutada. Tegelikult on iga materjali jaoks saadaval palju kasutajasõbralikke puhastusvahendeid, mis muudavad su kingad puhtaks ja värskeks vaid mõne minutiga. Nii et isegi kui su tossud on nädalasest festivalist ülimudased, võib kodus õigete vahenditega puhastamine olla väga kiire ja lihtne. Regulaarne puhastamine tagab ka selle, et su jalanõud ei jää pikaks ajaks mustaks ja muudab võimalike kahjustuste märkamise palju lihtsamaks, nii et sa saad parandamisega tegeleda enne, kui see liiga keeruliseks muutub.

Kui oled oma jalanõud hooaja lõpus ära puhastanud, täida need vormi säilitamiseks spetsiaalse jalanõude vormi või näiteks ajalehega, pane need kuiva kohta ja lase neil hingata. Kui hoiad kingad niiskuse ja tolmu eest eemal, on need karbist välja võttes värsked ja sa ei pea iga hooaja alguses uue paari peale raha kulutama.

Kui oled huvitatud oma kingade värskendamisest, tutvu meie puhastuskomplektiga või too oma jalanõud meile!